RD Višňové – holo stavba dvoj-domu
Cena:
154 900,00 €
Kraj:Žilinský kraj
Okres:Žilina
Obec:Višňové
Ulica:Višňové
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:0
Úžitková plocha:120 m2
Plocha pozemku:300 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 769

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám novostavbu dvoj-domu v obci Višňové na pozemku o výmere 300m2. Samotný dom má 120 m2 podlahovú plochu. Domčeky sú vo fáze holo stavby a je zatiaľ si možnosť vybrať ten Váš. Výhodou je, že medzi domami je až 70 cm hrubá tehlová stena + zateplenie, čo garantuje úplné súkromie. Počíta sa s možnosťou úplného oddelenia pozemku od suseda, vďaka tomu, že domy stoja na samostatných parcelách.
Na prízemí nájdeme veľkú obývaciu izbu spojenú s kuchyňou. Na pochodí jednu väčšiu izbu a dve menšie. V dome je už osadené podlahové el. kúrenie, ktoré si kontrolujete až siedmimi termostatmi. Nájdeme tu osadené všetky zásuvky a vypínače, čo svedčí o dokončenej elektroinštalácii. Výhodou je príprava na krb. Dom je pripojený na verejný vodovod a kanalizáciu a pozemok prešiel základnou úpravou a je oplotený s pozinkovanou bránou na diaľkové ovládanie. Dom je stavaný z pálenej tehly Porotherm a zateplený 10cm izoláciou. Okná sú osadené troj-sklom a vchodové dvere zn. Schuco.
Cena: 154 900 EUR
Obhliadky na čísle 0948/880 069 alebo mailom conevreality-ZVNC-gmail.com
Juraj Conev Universal, hypotekárne centrum
Pre túto nehnuteľnosť sme pre Vás pripravili ponuku úveru už od 1% ročne s financovaním až do 100% hodnoty nehnuteľnosti – túto službu poskytujeme úplne bezplatne.

Maklér:

makler
Georgi Conev
+421948880069

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Povedzte Áno vlastnému bývaniu

Kontaktujte nás!