NIEČO O NÁS:

 

AnoReal, s.r.o je realitná kancelária pôsobiaca v Žiline a okolí, založená dvoma spolumajiteľkami a konateľkami Ing. Ivanou Praženicovou a Tatianou Salandrou  s bohatými 10 ročnými skúsenosťami v oblasti predaja a prenájmu nehnuteľností. Spoločnosť je tiež od  roku 2018  členom Realitnej únie.

 

Pri spolupráci s nami  Vás prevedieme celým procesom predaja, prenájmu/kúpy Vašej vysnívanej nehnuteľnosti, od začiatku až do konca poskytneme kompletný právny a hypotekárny servis a to v spolupráci s radou žilinských profesionálov v oblasti  obchodného práva, hypotekárnych úverov, geodetických prác a tiež kvalitných znalcov.

 

Chápeme, že naši klienti sú v prvom rade ľudia, ktorí hľadajú pomoc pri predaji, prenájme alebo kúpe nehnuteľností a podľa toho sa snažíme k nim pristupovať  individuálne a to na základe našich pevne stanovených hodnôt:

 

  1.  Otvorenosť a informovanosť

 

V rámci celého realitného procesu je pre nás dôležitá kvalitná komunikácia,  preto pýtajte sa,  radi odpovieme na otázky ohľadom realizácie  celého obchodu, ale aj o nás ako o firme, ktorej ste dali dôveru a rozhodli sa s nami spolupracovať.

 

       2.    Individuálny prístup

 

Klienti, známi,....kamaráti – dokonca takto dokážeme aj po rokoch spolupráce zadefinovať našich obchodných partnerov. 

 

       3.    Ochota a spolupráca

 

Niekedy je ťažké vyhovieť každému, to isto viete......, ale byť ochotní a nápomocní o to sa snažíme každý deň. Dobrými vzťahmi a spoluprácou s rôznymi odborníkmi  a inštitúciami

/ znalcami, právnikmi, Katastrom, bankami....atď. /, ale  aj s inými realitnými kanceláriami,  zlepšujeme naše možnosti  - vyhovieť Vám.   

 

  1.  Odbornosť a vzdelávanie

 

Na realitnom trhu prebiehajú neustále zmeny, ktoré zaznamenávame a aj vďaka členstvu v Realitnej únii a túžbe byť Profesionálmi a dlhodobo pôsobiť na slovenskom trhu, sa pravidelne vzdelávame.

 

       5.   Blízkosť

 

Nové technológie nám umožňujú komfortnejší, pohodlnejší, ale bohužiaľ častokrát aj osamelejší život. Našim cieľom na rok 2019  je práve naopak – využiť moderné spôsoby komunikácie  na lepšiu interakciu s Vami:  pre Vašu spokojnosť,  šetrenie Vášho času a zlepšenie našich služieb  :)   Tešíme sa.

 

Povedzte Áno vlastnému bývaniu

Kontaktujte nás!